Štěstí léčí!

February 1, 2018

Včera jsem si uvědomila, že za sebou máme 1. měsíc v novém roce. Uf, to to letí. Na předsevzetí moc nedám, ale letos jsem ve svém životě chtěla udělat něco jinak, lépe. . .

Rozhodla jsem se, že do toho šlápnu!

 

Ve srovnáním s loňským rokem rozhodně boduji. Kdybyste mě viděli. . . Workoholička, přijde z práce v osm večer, zapne Netflix, otevře si k filmu práci na kompjůtru a jede dál. Of kóurs, s čokoládou v ruce a na drátě s operátorem dovážkové pizzy. . . 

Pohyb? V tuto dobu pro mě sprosté slovo. Jak mám asi sportovat, když jsem po práci

neustále vyčerpaná? A ta pizza je tááák dobrá. . .

Víte, jak se říká, že v životě potkáváme lidi z nějakého důvodu? Že nám do života vkročí, předají nám něco, co potřebujeme, zůstanou nebo naopak odejdou? Tak tomuhle jsem začala věřit. To jsem ještě pracovala v Tescu na marketingu, když jsem na chodbě potkala kamaráda, se kterým jsem byla na erasmu v Estonsku. Neviděli jsme se 3 roky! No prostě, náhoda jak Brno! Tenkrát jsme spolu těch 6 měsíců na erasmu prosportovali. To byl ranní běh, odpolední běh a ještě večerní hodina bodypumpu. 

,, Radu, co se to s tebou stalo? Vždyť sport miluješ. '' A jó, probliklo mi hlavou.

Chtě nechtě můj život potřeboval změnu. Asi mi to mělo být připomenuto.

Konečně jsem vytáhla svoji už zaprášenou multisportku*.

Začala jsem běhat, posilovat a zdravěji jíst. Hádáte správně, má v tom prsty ten kluk z chodby Tesca. Tý jóó! Ty běžecké časy nejsou zase tak hrozné! A jedeme dál! Registrace na první 5 km závod - done! Registrace na druhý 10 km závod - done! A hele, jedu si do Olomouce zaběhnout 1/2 maraton! Ten pocit při proběhnutí cílovou bránou je prostě boží!

 

* Karta, se kterou mám vstupy do fitek a wellness v různých koutech Prahy, za pár kaček.

 

Můj život nabral úplně nový směr. Cítím se naprosto skvěle každý den. Teda skoro. Známe ženy, že jo.  Všechno mi jde od ruky a nápady přichází jako na běžícím pásu. A víte proč? :-)

Protože mám tělo i mysl v rovnováze.

 

A co tím vším chtěl básník říci? 

 

Najděte si svoji vášeň!

 

Nezáleží na tom, jestli běháš, maluješ nebo chytáš motýly. Vykašli se na frázi ,, začnu od zítřka '' nebo ,, až v pondělí ''. Dělejte to, co máte rádi a začněte s tím hned. Protože za ten pocit absolutního štěstí to prostě stojí! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky