Radka Teplanová
  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon

Ahoj běžci i neběžci,

Jmenuji se Radka a ráda píšu a znovu text mažu, ráda mluvím, tvořím, vzdělávám se, zpívám, ale zatím jen ve sprše. Tancuji všude, ale nevím, kde jsem k občas zvláštním pohybům přišla. Líbí se mi umění, ale nerozumím mu. Ráda čtu, ráda se směju, nahlas. Vyprávím vtipy, které většinou nikdo nepochopí. Běhám 1/2 maratony. Ale hlavně ráda žiju.

Sport je pro mě aktivita, která k životu prostě patří. Motivuje mě, dodává nové nápady, přináší dobrou náladu, když tu svoji zrovna ztratím nebo naopak vezme přebytečnou energii, pokud jí překypuji.

Proč sport a blog nespojit dohromady?

Neběhejte jen proto, že je aktivita IN nebo proto, že chcete mít hubený nohy, což je přesný opak, pokud vás běh pohltí. Malujte, zpívejte, hrajte šachy nebo chytejte motýly. Jen nezapomeňte žít! Když pracujeme, často zapomeneme na sebe a po určitém čase jsme nespokojení. Já se nechám prací vždy pohltit, jsem něco mezi manažerkou kampaní a projekťákem, ale nikdy nezapomínám myslet na sebe.

Říká se to lehko, že jo? Nepsala bych blog, kdybych si dobou frustrace, prací od nevidím do nevidím, obědem z fast foodu v kanclu na stole a večeří s pizzou a seriálem z Netflixu neprošla.

Ale jde to! Dnes si práci a svoje aktivity umím vybalancovat.

Co dalšího o mně?

Baví mě lidi. Spousta nových lidí. Ti, kteří vás potkají a první otázka zní: ,, Tak jaký je tvůj příběh?" Pecka! To je otázka, která se má pokládat. Jak se máš? Sakra, přece umíš přijít s kreativnější otázkou. 

Můj příběh začal v srpnu 2017. Zemřela mi mamka, nejbližší člověk. Bojovala 20 měsíců s rakovinou. Stálo mě to velké sebezapření, triliony vylitých slz a pár kamarádů. V tu chvíli jsem dostala novou, kariérně skokovou pracovní nabídku. Odmítla jsem a začala si plnit sny. Výpověď v práci, založení blogu, běhání po českých i zahraničních závodech, běhání za značku ASICS, která mě začala sponzorovat, odjezd do Španělska na 3 měsíce a začít mluvit španělsky.


Teď už rozumím větě, kterou jsem loni slyšela pořád a která mě iritovala.

 

,,Budeš silná!"

 

A to platí pro každého. Každý jsme jiný, každý se vypořádává se životními situacemi jinak. Nic není dobře nebo špatně. Ale vše se dá zvládnout! Tím jsem si jistá.

A jak začal Váš příběh? Co vás nakoplo k tomu, abyste začali sportovat nebo prostě dělat to, co milujete? Sdílejte se mnou do mailu. Těším se na vaše příběhy! :-)

Radka - RaduRuns

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now